61Kişi Sohbet Ediyor

Sesli Sohbet

Erkek yaşamı gereği sürekli olarak kendini rahatlatmak için bu rahatlama vücudunun bir nebi yenilemek gibi bir şey olamasıdır. Erkek bu durumda bir kadınla seks yapmak için içindeki duyguları açığa çıkarmak ister. Bu duygular kendiliğinden oluştuğu için erkek kendinin açığa çıkmayan duygularını açığa çıkarır. Bu durumda sürekli olarak seksi duyguları yaşamak ister. Bu durumda kişiler evlenerek kendini rahatlama durumunu istediği zaman yapar. Bu durumda kişi her zaman canı sıkıldığı zaman eşi ile seks yaparak kendini boşaltır. 

Böylelikle erkek eşinin istediği durumları değilde kendinin istediği pozisyonları yaşamak ister. Erkek istediği pozisyonları eşi ile yaşayarak kendini zevkin doruklarına çıkararak sürekli olarak seks yapmak ister. Bu durumda kişi her zaman aynı pozisyonları yaptığında eşi belli bir süre bıkarak normal seks hayatını yaşamak ister. Böylece erkek kendinin istediği seks hayatını yaşamadığı için farklı bir seks ortamı oluşturmak ister. Bu durumda erkek seslisohbet ile görüştüğü kadına istediği şekilde seks konusu konuşabilir. 

Zevkli Dakikalar 

Erkek seslisohbet ile istediği seks durumunu yaşayarak devamlı olarak zevkli dakikalar yaşayarak hayatında yaşamadığı zevki yaşar. Bu durumda kişi partneri ile sürekli görüşerek seks yapmak ister. Böylece erkek daha sakin bir ortam oluşturarak seks yapmak ister.
Bu durumda kişi her zaman daha çok geceleri görüşerek seks yapma durumlarında hayatında yaşamadığı zevki yaşar. Böylece erkek partnerinin ihtiyaçlarını karşılayarak sadece kendisi ile seks yapmasını ister.

Yazar : uzmanpanel
20 Tem Ptesi 05:01
419 Görüntüleme

Etiketler: Sesli Sohbet ,


Gönder

Popüler Yorumlar