116Kişi Sohbet Ediyor

Sesli Site

Kişiler devamlı olarak hayat mücadelesi ile uğraşırken kendilerine sosyal bir ortam bulamazlar. Bu durumda kişiler kendilerini rahatlatmak için her zaman yaptığı seks durumlarında kendini rahatlatarak daha çok seks durumlarını yaşamak ister. Bu yönden kişiler her zaman ya evli olacak ya da dost hayatı yaşayacak. Bu durumda kişi evli ise eşi ile beraber bu seks durumunu her zaman yaşamak ister. Kişi bu durumda kendisini boşaltarak kendisini daha farklı şekilde hayat bakışı kazanır. 

Erkek eşi ile devamlı olarak kendisinin istediği pozisyonlarda seks yaparak kendisini daha çok seks yapması için eşinin de kendisine karşılık verip kişiyi daha çok zevke getirir.Bu durumda kişi her zaman eşinin yaptığı fantezileri daha seksi yaparak kendisini eşi ile heyecanlı dakikalar yaşar. Böylece eşi belli süre sonra sıkılarak başka şekilde seks yapmasını ister. Erkek ise kendini rahatlatacak başka ortamlarda seks yapmak ister. Bu durumda erkek seslisite üzerinden istediği kişi ile seks yapmak ister. 

Seksi Zamanlar 

Kişiler seksin doruklarına ulaşmak için seslisite ile istediği şekilde seks yaşamak ister. Bu durumda kişiler kendileri ile görüşen partneri ile devamlı olarak kendisinin istediği pozisyonda seks yapmasını ister. 

Bu durumda erkek hayatında yaşamadığı zevki burada yaşayarak kendisini sürekli olarak burada seks yapmasını ister. Partneri ise sürekli olarak kendisiyle seks yapmasını ister.

Yazar : uzmanpanel
20 Tem Ptesi 05:02
1141 Görüntüleme

Etiketler: seslisite ,


Gönder

Popüler Yorumlar