78Kişi Sohbet Ediyor

Sesli Chat

Erkek ve kadın doğasında olan bir durumdan dolayı devalı olarak birbirlerine ihtiyaç duyarlar. Bu durumda erkek her zamana kadının peşinde devamlı koşar. Böylece kişiler kendi seks durumunu yaşayarak birbirini rahatlatır. Böylece erkek ya evlilik yapacak ya da dost hayatı yaşayarak kendine bir kadınla devamlı ihtiyaçlarını gidermek için seks yapmasını sağlar. Bu durumda kişi her zaman en makbul olan evlilik yaparak bu şekildeki ihtiyaçlarını gidermek ister.

Bu ihtiyaçtan dolayı erkek sıkıldığı durumdan sonra daha çok geceleri gelerek eşi ile seks ortamını oluşturur. Bu ortamda kişiler her zaman olacağı gibi bu durumda da kendisinin istediği pozisyonlarda seks yapmak ister. Böylece kişi daha çok istediği seksi yaşayarak daha çok zevkli durumlar yaşar. Bu durumda eşi erkeğin istediği her pozisyondan belli süre ile  sıkılarak kendisinin seks hayatının normal olmasını ister. Erkekte bu seks durumlarında istediği seksi yaşamayarak kendisine seslichat üzerinden seks yaprak rahatlatır. 

Zevkli geceler

Erkek daha çok seslichat üzerinden görüşme sağlarken gecelerin daha sakin ve daha çok zevkli olacağını bilerek devamlı olarak gecelerin gelmesini iple çeker. Bu durumda kişiler her zaman zevkli geceler yaşayarak güne daha farklı bir şekilde hazır olarak başlar. 

Böylelikle kişiler her zaman bu seks durumlarını kişi her zaman yaşamak için devamlı olarak istediği kadınla burada seks yaparak hayatında yaşamadığı zevki yaşar. Bu durumda kişiler her zaman kendini rahatlatır.

Yazar : uzmanpanel
20 Tem Ptesi 05:00
542 Görüntüleme

Etiketler: seslichat ,


Gönder

Popüler Yorumlar